dini-iyi-geceler-mesajlariDini İyi Geceler Sözleri, Dini İyi Geceler Bugün, Dini İyi Geceler Facebook, Dini İyi Geceler Twitter, Dini İyi Geceler Mesajları İnstagram.

– Güzel ve hayırlı olan sabaha uyanmanız, Mutlu huzurlu bir gün geçirmeniz dileğiyle Allah’a emanet olun. Hayırlı ve Mutlu İyi Geceler.

– Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan Peygamberi (S.A.V.) şefaati hürmetine iyi geceler dilerim.

– Kalbiniz duayla dolsun. Gönlünüz mutlu huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek ve hayır, sabahınız Nur Dolsun.

– Evinize gül kokusu essin kalplerinize ALLAH iyilik versin. Bu gecede ellerimizi her zaman ki gibi mutluluk, huzur, sağlıkla birleşsin. Hayırlı Geceler.

– Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu, kalbin, huzur dolu olsun. Allah rahatlık versin, İyi Geceler.

– Allah iyilik, sağlık, mutluluk ve huzur versin hayırlı geceler.

– ALLAH’ım bizleri yoklukla, sıkıntıyla, hastalıkla ve sevdiklerimizle imtihan etme beni ve sevdikleri mi koru sabah’a sağ salim uyanmayı Nasip eyle. Amin İyi Geceler.

– Aklınızdan geçen güzellikler duanız olsun. Duaların kabul geceniz hayırlı olsun. İyi Geceler… Tatlı Rüyalar.

– Allah’ım hastalarımıza şifa, maddî ve manevî dertlerimize deva. Ruhlarımıza, gıda akıllarımıza ziya eyle. Amin. İyi Geceler.   https://www.mesajsoz.com/dini-iyi-geceler-mesajlari/

– Rabbimiz bize huzurlu uyku ver. Sabaha da en güzel şekilde uyanmayı nasip etsin. İyi Uykular… Mışıl Mışıl Hayırlı Uykular.

– Allah’ın selamı, sevgisi, rahmeti, bereketi üzerine olsun. Hayırlı Geceler Dilerim.

– Rabbimin sevdiği, sevdirdiği sevindirdiği ve razı olduğu kullarından olabilmek ümidi ve niyazı ile geceniz mübarek olsun ve hayır dolu son bulsun. İyi Geceler.

–  Ey Ümmeti Muhammed ( S.A.V.) Hepinize Hayır Dolu Geceler Yeni Güne hayırlarla uyanın. İNŞALLAH.

– Allah bir kulunu severse yalvarması için onu sıkıntıyla imtihan eder. Hayırlı Geceler.

– Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der… Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle iyi geceler dilerim.

– Güneş geçer gece gelir hayırlı geceler. Allah’a Emanet Olun.

– Her şeye Kadir Olan Yüce Allah bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın… Hayırlı Geceler Dilerim.

– Bir avuç dua, bir kucak sevgi sıcak bir mesaj, kapatır. Mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun. Geceniz Hayırlı Olsun.